Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 17 қазан N 1545
"Бюджеттiк жүйе туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы
1 сәуiрдегi
Z990440_
Заңының 24-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан
Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872
P991872_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 530-құжат) мынадай өзгерiстер
енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасында:
IV "Шығыстар" бөлiмiнде:
6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функционалдық
тобында:
1 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" iшкi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi" мекемесiнде:
32 "Арнаулы мемлекеттiк жәрдемақылар" бағдарламасында:
7 "ҰОС мүгедектерi" iшкi бағдарламасында "1 307 515" деген сан
"1 276 810" деген санмен ауыстырылсын;
8 "ҰОС қатысушылар" iшкi бағдарламасындағы "2 088 223" деген сан
"2 019 532" деген санмен ауыстырылсын;
9 "ҰОС мүгедектерiне теңестiрiлген адамдар" iшкi бағдарламасындағы
"490 893" деген сан "501 632" деген санмен ауыстырылсын;
13 "ҰОС қатысушыларға теңестiрiлген адамдар" iшкi бағдарламасындағы "509 435" деген сан "513 349" деген санмен ауыстырылсын;
14 "ҰОС қаза болған жауынгерлердiң жесiрлерi" iшкi бағдарламасындағы "202 775" деген сан "204 194" деген санмен ауыстырылсын;
15 "Қаза болған әскери қызметшiлердiң және iшкi iстер органдарының
қызметкерлерiнiң отбасылары" iшкi бағдарламасындағы "119 814" деген сан
"121 153" деген санмен ауыстырылсын;
16 "Қайтыс болған ҰОС мүгедектерiнiң әйелдерi (күйеулерi)" iшкi
бағдарламасындағы "252 671" деген сан "254 626" деген санмен ауыстырылсын;
17 "ҰОС жылдарында жанқиярлық еңбегi мен қалтқысыз әскери қызметi
үшiн ордендермен және медальдармен наградталған адамдар" iшкi
бағдарламасындағы "201 883" деген сан "203 133" деген санмен ауыстырылсын;
18 "1 және 2-топтардағы мүгедектер" iшкi бағдарламасындағы
"2 989 281" деген сан "2 994 677" деген санмен ауыстырылсын;
19 "3-топтың мүгедектерi" iшкi бағдарламасындағы "519 558" деген сан
"522 003" деген санмен ауыстырылсын;
20 "16 жасқа дейiнгi мүгедек балалар" iшкi бағдарламасындағы
"322 827" деген сан "323 804" деген санмен ауыстырылсын;
21 "Ақталған азаматтар" iшкi бағдарламасындағы "584 492" деген сан
"586 552" деген санмен ауыстырылсын;
22 "Ерекше қызметi үшiн зейнетақы алатын адамдар" iшкi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2000 года N 1545
В соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1
апреля 1999 года
Z990440_
"О бюджетной системе" Правительство Республики
Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
7 декабря 1999 года N 1872
P991872_
"О реализации Закона Республики
Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год" (САПП Республики
Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 530) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная
помощь":
в подфункции 1 "Социальное обеспечение":
в учреждении 213 "Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан":
в программе 32 "Специальные государственные пособия":
в подпрограмме 7 "Инвалиды ВОВ" цифру "1 307 515" заменить цифрой
"1 276 810";
в подпрограмме 8 "Участники ВОВ" цифру "2 088 223" заменить цифрой
"2 019 532";
в подпрограмме 9 "Лица, приравненные к инвалидам ВОВ" цифру "490 893"
заменить цифрой "501 632";
в подпрограмме 13 "Лица, приравненные к участникам ВОВ" цифру
"509 435" заменить цифрой "513 349";
в подпрограмме 14 "Вдовы воинов, погибших в ВОВ" цифру "202 775"
заменить цифрой "204 194";
в подпрограмме 15 "Семьи погибших военнослужащих и работников органов внутренних дел" цифру "119 814" заменить цифрой "121 153";
в подпрограмме 16 "Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ" цифру "252 671" заменить цифрой "254 626";
в подпрограмме 17 "Лица, награжденные орденами и медалями за
самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в годы ВОВ" цифру
"201 883" заменить цифрой "203 133";
в подпрограмме 18 "Инвалиды 1 и 2 групп" цифру "2 989 281" заменить
цифрой "2 994 677";
в подпрограмме 19 "Инвалиды 3 группы" цифру "519 558" заменить цифрой
"522 003";
в подпрограмме 20 "Дети-инвалиды до 16 лет" цифру "322 827" заменить
цифрой "323 804";
в подпрограмме 21 "Реабилитированные граждане" цифру "584 492"
заменить цифрой "586 552";
в подпрограмме 22 "Лица, получающие пенсии за особые заслуги" цифру

бағдарламасындағы "29 887" деген сан "29 972" деген санмен ауыстырылсын;
23 "Көп балалы аналар" iшкi бағдарламасындағы "3 973 221" деген сан
"4 041 038 "деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Балабекова Г.Г.

"29 887" заменить цифрой "29 972";
в подпрограмме 23 "Многодетные матери" цифру "3 973 221" заменить
цифрой "4 041 038".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А,
Польский В.Ф.)