"САІ-Қазақстан" Орталық Азиялық инвестициялық компаниясының тікелей инвестицияларына қолдау көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 қазан N 1622
Қазақстан Республикасының экономикасына тікелей инвестициялар тарту және мемлекеттік қолдау шараларын көрсету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан "САІ-Қазақстан" Орталық Азиялық инвестициялық компаниясымен өзара ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойсын;
2) Экономиканың басым секторларында тікелей инвестицияларды жүзеге асыру кезінде "САІ-Қазақстан" Орталық Азиялық инвестициялық компаниясына мемлекеттік қолдау шараларын көрсетсін.
2. Инвестицияларды жүзеге асыру кезінде Астана, Алматы қалаларының
және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдері Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген тәртіппен "САІ-Қазақстан" Орталық Азиялық
инвестициялық компаниясына жәрдем көрсетсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Е.Ә. Өтембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.

Об оказании поддержки прямым инвестициям Центральноазиатской Инвестиционной Компании "САI-Казахстан"
Постановление Прапвительства Республики Казахстан от 27 октября 2000 года N 1622
В целях привлечения прямых инвестиций в экономику Республики Казахстан и оказания мер государственной поддержки Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Агентству Республики Казахстан по инвестициям в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) подписать от имени Правительства Республики Казахстан Меморандум о взаимном сотрудничестве с Центральноазиатской Инвестиционной Компании "САI-Казахстан";
2) оказать меры государственной поддержки Центральноазиатской Инвестиционной Компании "САI-Казахстан" при осуществлении прямых инвестиций в приоритетных секторах экономики.
2. Акимам городов Астаны, Алматы и Южно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке оказывать содействие Центральноазиатской Инвестиционной Компании "САI-Казахстан" при осуществлении инвестиций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)