Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 қазан N 1626. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 604 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) <*>
2) <*>
3) "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229  қаулысына
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерiндегi:
6 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" бөлiмi мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Алтын және қымбат бағалы металдар мемлекеттiк мұражайы 25".
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.24. N 1172   қаулысымен .
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.26. N 1180   қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2000 года N 1626. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 июня 2004 г. N 604 (P040604)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) (исключен)
2) (исключен)
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229 P000229_  "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан":
в лимитах штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан, финансируемых за счет средств республиканского бюджета, утвержденных указанным постановлением:
раздел 6 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Государственный музей золота и драгоценных металлов 25". <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 24 ноября 2003 г. N 1172  ; от 26 ноября 2003 г. N 1180
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан