"Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі" ашық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 30 қазан N 1630
"1998-2001 жылдарға арналған Қазақстан Акционерлік Халықтық Жинақ Банкін кезең-кезеңмен жекешелендірудің негізгі бағыттары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 шілдедегі N 644 P980644_ қаулысымен мақұлданған 1998-2001 жылдарға арналған Қазақстан Акционерлік Халықтық Жинақ Банкін кезең-кезеңмен жекешелендірудің негізгі бағыттарын одан әрі іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен "Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі" ашық акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Банк) акционерлерінің кезектен тыс жалпы жиналысының қарауына Банктің шығарылған акцияларының жалпы санының кемінде үштен бірі және бір акция мөлшерінде Банктің жарғылық капиталындағы мемлекеттің үлесін сақтауды қамтамасыз ететін сомаға акциялардың жаңа эмиссиясын жүзеге асыру жолымен Банктің
жарияланған жарғылық капиталын ұлғайту туралы мәселені енгізсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Е.Ә.Өтембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен астап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

Отдельные вопросы открытого акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года N 1630
В целях дальнейшей реализации Основных направлений поэтапной приватизации Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана на 1998-2001 годы, одобренных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1998 года N 644 P980644_ "Об основных направлениях поэтапной приватизации Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана на 1998-2001 годы", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение внеочередного общего собрания акционеров открытого акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана" (далее - Банк) вопрос об увеличении объявленного уставного капитала Банка путем осуществления новой эмиссии акций на сумму, обеспечивающую сохранение доли государства в уставном капитале Банка в размере не менее одной трети плюс одна акция от общего количества выпущенных акций Банка.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)