Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі Iшкi әскерлерiнiң тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтерге арналған шығыстарды төлеу үшiн ақшалай өтемақы алуға құқығы бар әскери қызметшiлерi (мерзiмдi қызметтiң әскери қызметшiлерiнен басқалары) лауазымдарының тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 3 қараша N 1662. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 593 қаулысымен. ~P020593
"Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлерi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 23 маусымдағы Z922200_ Заңының 33-бабын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
министрлiгi Iшкi әскерлерiнiң тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық
қызметтерге арналған шығыстарды төлеу үшiн ақшалай өтемақы алуға құқығы
бар әскери қызметшiлерi (мерзiмдi қызметтiң әскери қызметшiлерiнен
басқалары) лауазымдарының тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 1999 жылғы 1 сәуiрден бастап күшiне енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2000 жылғы 3 қарашадағы
N 1662 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі Iшкi
әскерлердiң тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтерге
арналған шығыстарды төлеу үшiн ақшалай өтемақы алуға құқығы
бар әскери қызметшiлерi (мерзiмдi қызметтің әскери
қызметшiлерiнен басқалары) лауазымдарының
тiзбесi
1. Авиация технигi
2. Адьютант
3. Әскери дирижер
4. Дәрігер
5. Бас инженер
6. Бас медициналық - санитарлық инспектор
7. Бас медициналық - санитарлық дәрiгер
8. БӨП-нiң кезекшiсi
9. Әскери коменданттың кезекшi көмекшiсi
10. Үйретушi
11. Батальон командирiнiң орынбасары
12. Взвод командирінiң орынбасары
13. Топ бастығының орынбасары
14. Рота командирiнiң орынбасары
15. Бөлiм командирiнiң орынбасары
16. Эскадрилья командирінiң орынбасары
17. Объект (комендатура) комендантының орынбасары
18. Арнаулы комендатура комендантының орынбасары
19. Iшкi әскер қолбасшысының орынбасары
20. Құпия режим жөнiндегі кеңсе бастығының орынбасары
21. Ансамбль бастығының орынбасары
22. Бас штаб бастығының орынбасары
23. Кафедра бастығының орынбасары
24. Команда бастығының орынбасары
25. Байланыс бастығының орынбасары
26. Байланыс торабы бастығының орынбасары
27. Бөлiм бастығының орынбасары
28. Бөлiмше бастығының орынбасары
29. Басқарма бастығының орынбасары
30. Оқу орталығы бастығының орынбасары
31. Училище бастығының орынбасары
32. Факультет бастығының орынбасары
33. Орталық бастығының орынбасары
34. Цех бастығының орынбасары

Об утверждении Перечня должностей военнослужащих (кроме военнослужащих срочной службы) Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию для оплаты расходов на содержание жилища и коммунальные услуги
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2000 года N 1662. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 593 ~P020593
Во исполнение статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 июня 1992 года Z922200_ "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень должностей военнослужащих (кроме военнослужащих срочной службы) Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию для оплаты расходов на содержание жилища и коммунальные услуги.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 апреля 1999 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2000 года N 1662
Перечень
должностей военнослужащих (кроме военнослужащих срочной
службы) Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики
Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию для оплаты расходов
на содержание жилища и коммунальные услуги
1. Авиационный техник
2. Адъютант
3. Военный дирижер
4. Врач
5. Главный инженер
6. Главный медико-санитарный инспектор
7. Главный медико-санитарный врач
8. Дежурный КПП
9. Дежурный помощник военного коменданта
10. Дрессировщик
11. Заместитель командира батальона
12. Заместитель командира взвода
13. Заместитель начальника группы
14. Заместитель командира роты
15. Заместитель командира части
16. Заместитель командира эскадрильи
17. Заместитель коменданта объекта (комендатуры)
18. Заместитель коменданта специальной комендатуры
19. Заместитель командующего Внутренними войсками
20. Заместитель начальника канцелярии по режиму секретности
21. Заместитель начальника ансамбля
22. Заместитель начальника Главного штаба
23. Заместитель начальника кафедры
24. Заместитель начальника команды
25. Заместитель начальника связи
26. Заместитель начальника узла связи
27. Заместитель начальника отдела
28. Заместитель начальника отделения
29. Заместитель начальника управления
30. Заместитель начальника учебного центра
31. Заместитель начальника училища
32. Заместитель начальника факультета
33. Заместитель начальника центра
34. Заместитель начальника цеха

35. Мектеп бастығының орынбасары
36. Штаб бастығының орынбасары
37. Әскери-дәрiгерлiк комиссия төрағасының орынбасары
38. Тiс технигi
39. Инженер
40. Инспектор
41. Нұсқаушы
42. Батальон командирi
43. Батарея командирi
44. Бригада командирi
45. Тiкұшақ командирi
46. Взвод командирi
47. Топ командирi
48. Звено командирi
49. Кеме командирi
50. Машина командирi
51. Зеңбiрек командирi
52. Полк командирі
53. Рота командирi
54. Бөлiм командирi
55. Эскадрилья командирi
56. Объект коменданты
57. Арнаулы комендатураның коменданты
58. Iшкi Әскерлер қолбасшысы
59. Бақылаушы
60. Концертмейстр
61. Тiлшi-ұйымдастырушы
62. Курс офицерi
63. Зертханашы
64. Ұшқыш
65. Медбике
66. Механик
67. Кiшi картограф
68. Авиация бастығы
69. Автодром бастығы
70. Ансамбль бастығы
71. Аппарат бастығы
72. Дәріхана бастығы
73. Мұрағат бастығы
74. Бюро бастығы
75. Әскери кафедраның бастығы
76. Оқу алаңы қалашығының бастығы
77. Топ бастығы
78. Кабинет бастығы
79. Кеңсе бастығы
80. Қарауыл бастығы
81. Кафедра бастығы
82. Клуб бастығы
83. Команда бастығы
84. Комендатура бастығы
85. Комиссия бастығы - әскери-дәрiгерлiк комиссия төрағасы
86. Бақылаушы-техникалық пункт бастығы
87. Курстар бастығы
88. Зертхана бастығы
89. Лазарет бастығы
90. Шеберхана бастығы
91. Медициналық пункт бастығы
92. Жедел-iздестiру тiрегінiң бастығы
93. Әскери оркестр бастығы
94. Бөлiм бастығы
95. Бөлiмше бастығы
96. Отряд бастығы
97. Таратушы радиоорталықтың бастығы
98. Таратушы радиостанция бөлiмiнiң бастығы
99. Питомник бастығы
100. Өрттi қадағалау бастығы
101. Өрт сөндiрушiлер командасының бастығы
102. Қабылдау радиоорталығының бастығы
103. Радиостанцияның қабылдау бөлiгiнiң бастығы
104. Пункт бастығы
105. Радиостанция бастығы
106. Радиотелевизиялық торабының бастығы
107. Радиоорталықтың бастығы
108. Радиополигон бастығы
109. Барлау бастығы
110. Расчет бастығы
111. Байланыс бастығы
112. Құпия кiтапхана бастығы
113. Құпия бөлiм бастығы
114. Қойма бастығы
115. Қызмет бастығы
116. Ауысым бастығы
117. Спорт командасының бастығы
118. Станция бастығы
119. Асхана бастығы
120. Ату алаңының бастығы
121. Техникалық бөлiм бастығы
122. Тыл бастығы
123. Торап бастығы
124. Байланыс торабының бастығы
125. Басқарма бастығы
126. Учаске бастығы
127. Оқу орталығының бастығы
128. Оқу бөлiмiнiң бастығы
129. Училище бастығы
130. Факультет бастығы
131. Дене шынықтыру мен спорт бастығы
132. Қойма бастығы
133. Орталықтың бастығы
134. Цех бастығы
135. Цикл бастығы

35. Заместитель начальника школы
36. Заместитель начальника штаба
37. Заместитель председателя военно-врачебной комиссии
38. Зубной техник
39. Инженер
40. Инспектор
41. Инструктор
42. Командир батальона
43. Командир батареи
44. Командир бригады
45. Командир вертолета
46. Командир взвода
47. Командир группы
48. Командир звена
49. Командир корабля
50. Командир машины
51. Командир орудия
52. Командир полка
53. Командир роты
54. Командир части
55. Командир эскадрильи
56. Комендант объекта
57. Комендант специальной комендатуры
58. Командующий Внутренними войсками
59. Контролер
60. Концертмейстер
61. Корреспондент-организатор
62. Курсовой офицер
63. Лаборант
64. Летчик
65. Медицинская сестра
66. Механик
67. Младший картограф
68. Начальник авиации
69. Начальник автодрома
70. Начальник ансамбля
71. Начальник аппаратной
72. Начальник аптеки
73. Начальник архива
74. Начальник бюро
75. Начальник военной кафедры
76. Начальник городка учебного поля
77. Начальник группы
78. Начальник кабинета
79. Начальник канцелярии
80. Начальник караула
81. Начальник кафедры
82. Начальник клуба
83. Начальник команды
84. Начальник комендатуры
85. Начальник комиссии - председатель военно-врачебной комиссии
86. Начальник контрольно-технического пункта
87. Начальник курсов
88. Начальник лаборатории
89. Начальник лазарета
90. Начальник мастерской
91. Начальник медицинского пункта
92. Начальник оперативно-розыскного поста
93. Начальник военного оркестра
94. Начальник отдела
95. Начальник отделения
96. Начальник отряда
97. Начальник передающего радиоцентра
98. Начальник передающей части радиостанции
99. Начальник питомника
100. Начальник пожарного надзора
101. Начальник пожарной команды
102. Начальник приемного радиоцентра
103. Начальник приемной части радиостанции
104. Начальник пункта
105. Начальник радиостанции
106. Начальник радиотелевизионного узла
107. Начальник радиоцентра
108. Начальник радиополигона
109. Начальник разведки
110. Начальник расчета
111. Начальник связи
112. Начальник секретной библиотеки
113. Начальник секретной части
114. Начальник склада
115. Начальник службы
116. Начальник смены
117. Начальник спортивной команды
118. Начальник станции
119. Начальник столовой
120. Начальник стрельбища
121. Начальник технической части
122. Начальник тыла
123. Начальник узла
124. Начальник узла связи
125. Начальник управления
126. Начальник участка
127. Начальник учебного центра
128. Начальной учебной части
129. Начальник училища
130. Начальник факультета
131. Начальник физической подготовки и спорта
132. Начальник хранилища
133. Начальник центра
134. Начальник цеха
135. Начальник цикла

136. Мектеп бастығы
137. Штаб бастығы
138. Экспедиция бастығы
139. Электрокүш құрылғыларының бастығы
140. Жедел кезекшi
141. Оператор
142. Ординатор
143. Жауапты атқарушы
144. Газеттiң жауапты редакторы
145. Офицер
146. Iшкi Әскерлер қолбасшысының бiрiншi орынбасары
147. Бас штаб бастығының бiрiншi орынбасары
148. Мемлекеттiк тiл аудармашысы
149. Топ бастығының көмекшiсi
150. Бөлiмше бастығының көмекшiсi
151. Батальон командирiнiң көмекшiсi
152. Бригада командирiнiң көмекшiсi
153. Тiкұшақ командирiнiң көмекшiсi
154. Звено командирiнiң көмекшiсi
155. Корабль командирiнiң көмекшiсi
156. Байланыс бастығының көмекшiсi
157. Қызмет бастығының көмекшiсi
158. Ауысым бастығының көмекшiсi
159. Училище бастығының көмекшiсi
160. Факультет бастығының көмекшiсi
161. Орталық бастығының көмекшiсi
162. Штаб бастығының көмекшiсi
163. Жедел-iздестiру постының көмекшiсi
164. Штурман көмекшiсi
165. Бiлiктiлiк комиссиясының төрағасы
166. Оқытушы
167. Барлаушы
168. Редактор
169. Референт
170. Ұшу жетекшiсi
171. Әскери кеңестiң хатшысы
172. Аға медбике
173. Аға операция медбикесi
174. Аға аккумуляторшы
175. Аға жүргiзушi
176. Аға әуе радисi
177. Аға әуе атқышы
178. Аға дәрiгер
179. Аға қашықтық өлшеушi
180. Аға үйретушi
181. Аға инженер
182. Аға инспектор
183. Аға нұсқаушы
184. Аға бақылаушы
185. Аға қоймашы
186. Аға ұшқыш
187. Аға механик
188. Аға музыкант
189. Аға оператор
190. Аға офицер
191. Аға аспаз
192. Бөлiм бастығының аға көмекшiсi
193. Бөлiмше бастығының аға көмекшiсi
194. Барлау бастығының аға көмекшiсi
195. Байланыс бастығының аға көмекшiсi
196. Қызмет бастығының аға көмекшiсi
197. Ауысым бастығының аға көмекшiсi
198. Штаб бастығының аға көмекшiсi
199. Аға хаттаушы
200. Аға оқытушы
201. Аға радиотелеграфшы
202. Аға радиотелефоншы
203. Аға реттеушi
204. Аға санитарлық нұсқаушы
205. Аға телеграфшы
206. Аға маман
207. Аға телефоншы
208. Аға техник
209. Аға топограф
210. Аға жаттықтырушы
211. Аға штурман
212. Аға экспедитор
213. Аға заң консультанты
214. Старшина
215. Телеграфшы
216. Телефоншы
217. Техник
218. Жаттықтырушы
219. Фельдшер
220. Фототiлшi
221. Штурман
222. Экспедитор
223. Заң консультанты
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.

136. Начальник школы
137. Начальник штаба
138. Начальник экспедиции
139. Начальник электросиловых устройств
140. Оперативный дежурный
141. Оператор
142. Ординатор
143. Ответственный исполнитель
144. Ответственный редактор газеты
145. Офицер
146. Первый заместитель Командующего внутренними войсками
147. Первый заместитель начальника Главного штаба
148. Переводчик государственного языка
149. Помощник начальника группы
150. Помощник начальника отделения
151. Помощник командира батальона
152. Помощник командира бригады
153. Помощник командира вертолета
154. Помощник командира звена
155. Помощник командира корабля
156. Помощник начальника связи
157. Помощник начальника службы
158. Помощник начальника смены
159. Помощник начальника училища
160. Помощник начальника факультета
161. Помощник начальника центра
162. Помощник начальника штаба
163. Помощник оперативно-розыскного поста
164. Помощник штурмана
165. Председатель квалификационной комиссии
166. Преподаватель
167. Разведчик
168. Редактор
169. Референт
170. Руководитель полетами
171. Секретарь военного совета
172. Старшая медицинская сестра
173. Старшая операционная сестра
174. Старший аккумуляторщик
175. Старший водитель
176. Старший воздушный радист
177. Старший воздушный стрелок
178. Старший врач
179. Старший дальномерщик
180. Старший дрессировщик
181. Старший инженер
182. Старший инспектор
183. Старший инструктор
184. Старший контролер
185. Старший кладовщик
186. Старший летчик
187. Старший механик
188. Старший музыкант
189. Старший оператор
190. Старший офицер
191. Старший повар
192. Старший помощник начальника отдела
193. Старший помощник начальника отделения
194. Старший помощник начальника разведки
195. Старший помощник начальника связи
196. Старший помощник начальника службы
197. Старший помощник начальника смены
198. Старший помощник начальника штаба
199. Старший писарь
200. Старший преподаватель
201. Старший радиотелеграфист
202. Старший радиотелефонист
203. Старший регулировщик
204. Старший санитарный инструктор
205. Старший телеграфист
206. Старший специалист
207. Старший телефонист
208. Старший техник
209. Старший топограф
210. Старший тренер
211. Старший штурман
212. Старший экспедитор
213. Старший юрисконсульт
214. Старшина
215. Телеграфист
216. Телефонист
217. Техник
218. Тренер
219. Фельдшер
220. Фотокорреспондент
221. Штурман
222. Экспедитор
223. Юрисконсульт
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)