"Жезқазған Эйр" ашық акционерлiк қоғамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 6 қараша N 1674
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жезқазған Эйр" ашық акционерлiк қоғамын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 8 маусымдағы N 717 P990717_ қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiмен бiрлесiп заңнамада белгiленген тәртiппен сенiмгерлiк басқарушының инвестициялар енгiзуiн осылай беру шарттарының бiрi ретiнде көздей отырып, кейiннен сатып алу құқығынсыз "Жезқазған Эйр"
ашық акционерлiк қоғамы акцияларының 100 пайыз мөлшерiндегi мемлекеттiк
пакетiн "Қазақмыс" корпорациясы" ашық акционерлiк қоғамына сенiмгерлiк
басқаруға берудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.

Об открытом акционерном обществе "Жезказган Эйр"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2000 года N 1674
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 1999 года N 717 P990717_ "О реорганизации открытого акционерного общества "Жезказган Эйр".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить передачу государственного пакета акций открытого акционерного общества "Жезказган Эйр" в размере 100 процентов в доверительное управление без права последующего выкупа открытому акционерному обществу "Корпорация "Казахмыс", одним из условий такой
передачи предусмотрев внесение доверительным управляющим инвестиций.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)