Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 13 қараша N 1705. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.19. N 808 қаулысымен. ~P020808
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Жыныстық жолмен берiлетiн аурулардың алдын алу және оларға бақылау жасау жөнiндегi 1999-2000 жылдарға арналған бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 2 наурыздағы N 193 P990193_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 7, 55-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жыныстық жолмен берiлетiн аурулардың алдын алу және оларға бақылау жасау жөнiндегi 1999-2000 жылдарға арналған бағдарламада:
3 "ЖЖБА-ның таралуының алдын алу жөнiндегi iс-шаралар" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрi 3.1.5.-жолда:
2-бағанда "Заңның" деген сөз "мемлекеттiк бағдарламаның" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-бағанда "2000 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2001 жылдың екiншi жартыжылдығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-бағанда "Заң жобасы" деген сөздер "Мемлекеттiк бағдарлама жобасы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2) "Қазақстан Республикасында Әйелдердiң жағдайын жақсарту жөнiндегi ұлттық іс-қимылдар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 19 шiлдедегi N 999 P990999_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 35, 311-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында Әйелдердiң
жағдайын жақсарту жөніндегi ұлттық іс-қимылдар жоспарында:
М. Қыздар бөлiмi бойынша iс-шаралардың жоспарында:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
3-бағанда "Заңының" деген сөз "мемлекеттiк бағдарламасының" деген
сөздермен ауыстырылсын;
4-бағанда "Заңның жобасы" деген сөздер "Мемлекеттiк бағдарламаның
жобасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағанда "1999 ж." деген сөздер "2001 жылдың екiншi жартыжылдығы"
деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1705. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2002 года № 808
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1999 года N 193  "Об утверждении Программы по профилактике и контролю болезней, передаваемых половым путем, на 1999-2000 годы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 7, ст.55):
в Программе по профилактике и контролю болезней, передаваемых половым путем, на 1999-2000 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 3 "Мероприятия по предотвращению распостранения БППП":
в строке, порядковый номер 3.1.5:
в графе 2 слово "Закона" заменить словами "Государственной программы";
в графе 4 слова "IV квартал 2000 года" заменить словами "второе полугодие 2001 года";
в графе 5 слова "Проект Закона" заменить словами "Проект Государственной программы";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 1999 года N 999 "О Национальном плане действий по улучшению положения женщин в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 35, ст.311):
в Национальном плане действий по улучшению положения женщин в Республике Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в Плане мероприятий по разделу - М.Девочки:
в строке, порядковый номер 1:
в графе 3 слово "Закона" заменить словами "Государственной программы";
в графе 4 слова "Проект Закона" заменить словами "Проект Государственной программы";
в графе 6 слова "1999 г." заменить словами "второе полугодие 2001 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан