Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына N 996 МГ сериясындағы лицензияның (мұнай) қолданылуын тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 15 қараша N 1721. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.04.20. N 530 қаулысымен. ~P010530
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" заң күші бар Жарлығының U962828_ 38-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі "Ақтөбемұнайгаз" акционерлік қоғамына Ақтөбе облысының Темір ауданының аумағында ХХІІ-22-А (ішінара), В (ішінара), Е (ішінара), блоктарының шегінде орналасқан Кеңқияқ кен орнында (тұз астындағы) көмірсутекті шикізатты өндіру үшін жер қойнауын пайдалану құқығына 1997 жылғы 25 маусымда берген Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына N 996 МГ сериясындағы лицензияның (мұнай) қолданылуы осы кен орны бойынша 1999 жылғы инвестициялық міндеттемелердің орындалмауына байланысты тоқтатыла тұрсын.
ЕСКЕРТУ. Лицензияның қолданылуын тоқтата тұру мерзімі ұзартылсын -
ҚР Үкіметінің 2000.12.13. N 1828a қаулысымен. P001828a а
2. 1997 жылғы 25 маусымдағы N 996 МГ сериясындағы лицензияның (мұнай)
8.6-тармағында белгіленген тәртіппен лицензияның қолданылуын тоқтата
тұруды туындатқан себептерді жою үшін бір айлық мерзім белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі
"СНПС-Ақтөбемұнайгаз" ашық үлгідегі акционерлік қоғамын N 996 МГ
сериясындағы лицензияның (мұнай) қолданылуын тоқтата тұру туралы хабардар
етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О приостановлении действия лицензии на право пользования недрами в Республике Казахстан серии МГ N 996 (нефть)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2000 года N 1721. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 апреля 2001 г. N 530 ~P010530
В соответствии с пунктом 1 статьи 38 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Приостановить действие лицензии на право пользования недрами в Республике Казахстан серии МГ N 996 (нефть), выданной 25 июня 1997 года Правительством Республики Казахстан акционерному обществу "Актобемунайгаз" на право пользования недрами для добычи углеводородного сырья на месторождении Кенкияк (подсолевой), расположенном в пределах блоков ХХII-22-А (частично), В (частично), Е (частично) на территории Темирского района Актюбинской области ввиду неисполнения инвестиционных обязательств по данному месторождению за 1999 год.
Сноска. Срок приостановления действия лицензии продлен - постановлением Правительства РК от 12 декабря 2000 г. N 1828a P001828a а.
2. Установить месячный срок для устранения причин, вызвавших приостановление лицензии, в порядке, установленном пунктом 8.6 лицензии серии МГ N 996 (нефть) от 25 июня 1997 года.
3. Агентству Республики Казахстан по инвестициям уведомить акционерное общество открытого типа "СНПС-Актобемунайгаз" о приостановлении действия лицензии серии МГ N 996 (нефть).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)