Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің "Қоғамдық денсаулық сақтау мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 қараша N 1735
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң "Қоғамдық денсаулық сақтау мектебi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң "Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен:
1) Кәсiпорынды әдiлет органдарында қайта тiркесiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттігінің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 1852 P991852_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 527-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің қарауындағы ұйымдардың тізбесінде:
реттiк нөмiрi 63-жолдағы "сақтау мектебі" деген сөздер "сақтау жоғары мектебі" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия "Школа общественного здравоохранения" Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2000 года N 1735.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать Республиканское государственное казенное предприятие "Школа общественного здравоохранения" Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения в Республиканское государственное казенное предприятие "Высшая школа общественного здравоохранения" Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения (далее - Предприятие).
2. Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) перерегистрировать Предприятие в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 1852 P991852_ "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 527):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения, утвержденном указанным постановлением:
в строке порядковый номер 63, слово "Школа" заменить словами "Высшая школа".
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)