Түркістан қаласындағы қонақ үй ғимараты туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 21 қараша N 1742
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Локстен инвестментс" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi мен "Жәйрем кен-байыту комбинаты" ашық акционерлiк қоғамының Түркiстан қаласындағы қонақ үй ғимаратының (бұдан әрi - қонақ үй ғимараты) құрылыс шарттары жөнiндегi (2000 жылғы 17 мамырдағы N 00/971 құрылысқа мердiгерлiк шарты, 2000 жылғы 22 мамырдағы N 032/10-00 шарты және 2000 жылғы 27 мамырдағы N Ф-50/2000 құрылыс жұмыстарын жүргiзу шарты) барлық құқықтарды Қазақстан Республикасының Yкiметiне беру туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы (келiсiм
бойынша) заңнамада белгiленген тәртiппен қонақ үй ғимаратын өз теңгерiмiне
қабылдай отырып, осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О здании гостиницы в городе Туркестан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2000 года N 1742
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложениями товарищества с ограниченной ответственностью "Локстен инвестментс" и открытого акционерного общества "Жайремский горно-обогатительный комбинат" о передаче Правительству Республики Казахстан всех прав по договорам строительства здания гостиницы (договор подряда на строительство N 00\971 от 17 мая 2000 года, договор N 032\10-00 от 22 мая 2000 года и договор на производство строительных работ N Ф-50\2000 от 27 мая 2000 года) в городе Туркестан (далее - здание гостиницы).
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по
согласованию) в установленном законодательством порядке принять
необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления, с последующим
принятием на свой баланс здания гостиницы.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)