Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 сәуірдегі N 431 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 24 қараша N 1759
Қазақстан Республикасында темекі бұйымдарын өндірушілер үшін тең
жағдайлар жасау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін акциздік алым
таңбаларымен таңбалау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы
19 сәуірдегі N 431
P990431_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы,
1999 ж., N 13, 130-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
2-1. 2001 жылдың 1 наурызынан бастап "Қазақстан" және "Медеу" деп
аталатын отандық темекі бұйымдарын сату 1997 жылғы үлгідегі акциздік алым
таңбаларымен ғана жүзеге асырылатын болып белгіленсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 1999 года N 431
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2000 года N 1759
В целях создания равных условий для производителей табачных изделий в Республике Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 1999 года N 431 P990431_ "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 130) следующее дополнение:
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Установить, что с 1 марта 2001 года реализация отечественных
табачных изделий наименований "Казахстанские" и "Медео" осуществляется
только с марками акцизного сбора образца 1997 года.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)