Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 қазандағы N 1628 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 қараша N 1766. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.02.28. N 290 қаулысымен. ~P010290
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "KEGOK" электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания" ашық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 қазандағы N 1628 P991628_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"KEGOK" электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания"
ашық акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамына:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті төрағасының орынбасары Геннадий Григорьевич Комаров
енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Мейрамкүл Алтынбекқызы Дүзбаева шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1999 года N 1628
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1766. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 февраля 2001 г. N 290 ~P010290
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1999 года N 1628 P991628_ "Отдельные вопросы открытого акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC" следующее изменение:
в подпункте 2) пункта 1:
ввести в состав Совета директоров открытого акционерного общества
"Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "КЕGОС":
Комарова Геннадия Григорьевича - заместителя Председателя Комитета
государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики
Казахстан;
вывести из указанного состава Дузбаеву Мейрамкуль Алтынбековну.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)