Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 қараша N 1768
Сот шешімдерін орындау үшін, "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 қарашадағы Z990473_ Заңына, "Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің қаражатын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1408 P991408_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне соттардың шешімдері бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің және орталық атқарушы органдардың міндеттемелерін өтеуге 2000 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен соттар
шешімдерін орындау үшін қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінен өндіріп алынатын 3 519 320 (үш миллион бес жүз он тоғыз мың
үш жүз жиырма) теңге бөлінсін.
2.  Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 28 қарашадағы N 1768
қаулысына қосымша
Орындалуға тиісті сот шешімдерінің
тізімі
_______________________________________________________________________
N ! Соттың атауы       ! Сот шешімінің күні!Мемлекеттік баж   !Мемлекеттік
р\с!                    !                   !шегерілген сома   !баж (теңге)
!                    !                   !  (теңге)         !
__________________________________________________________________________
1   Астана қаласының     Г.К.Садуақасованың     244 000
Алматы а\соты        пайдасына, 17.09.98
жылғы
2   Астана қаласының     Т.Т.Ташеновтің        1 000 000
соты                 пайдасына, 20.05.98
жылғы
3   Павлодар             К.З.Айтмырзаның       1 000 000        320
қаласының            пайдасына, 04.02.2000
Ильичев              жылғы
аудандық соты
4   Астана               Б.Д.Жуандықовтың      500 000          15 000
қаласының            пайдасына, 28.12.99.
Алматы а/соты        жылғы
5   Алматы               Е.А.Қуандықовтың      760 000
қаласының            пайдасына, 04.12. 98
Бостандық а/соты     жылғы
Жиыны                                   3 504 000        15 320
Жалпы сомасы                            3 519 320
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1768
Во исполнение судебных решений, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 ноября 1999 года Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 P991408_ "Об утверждении Правил использования средств из резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан и центральных исполнительных органов по решениям судов, 3 519 320 (три миллиона пятьсот девятнадцать тысяч триста двадцать) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению, взыскание по которым производится с Министерством финансов Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Правительства Республики
Казахстан
от 28 ноября 2000 года N 1768
Перечень судебных решений,
подлежащих исполнению
___________________________________________________________________________
N ! Наименование суда  ! Дата решения суда ! Сумма за вычетом !Госпошлина
п\п!                    !                   !госпошлины (тенге)! (тенге)
__________________________________________________________________________
1   Алматинский          от 17.09.98 г. в         244 000
р\суд г. Астаны      пользу
Садуакасовой Г.К.
2   Суд                  от 20.05.98 г. в         1 000 000
г. Астаны            пользу
Ташенова Т.Т.
3   Ильичевский          от 04.02.2000 г.         1 000 000        320
районный суд         в пользу
г. Павлодара         Айтмурзы К.З.
4   Алматинский          от 28.12. 99 г. в        500 000          15 000
р\суд                пользу
г. Астаны            Жуандыкова Б.Д.
5   Бостандыкский        от 04.12. 98. г. в       760 000
р\суд                пользу
г. Алматы            Куандыкова Е.А.
Итого                                       3 504 000        15 320
Общая сумма                                 3 519 320
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)