Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 қараша N 1771. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.02. N 892 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ұялы байланысты қолдану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына  мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің бастығына" деген сөздерден кейін "Республикалық ұланның қолбасшысына" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1771. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 892
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652 "О пользовании сотовой связью" следующее дополнение:
пункт 1 после слов "Начальнику Службы охраны Президента Республики Казахстан" дополнить словами "Командующему Республиканской гвардией".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан