Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 тамыздағы N 822 және 2000 жылғы 7 қарашадағы N 1680 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 қараша N 1781
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің Шаруашылық басқармасын "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамы етіп қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 тамыздағы N 822 P980822_ қаулысына мынадай толықтыру:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Панфилов" асыл тұқымды мал зауыты";
2) "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамының кейбір
мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2000 жылғы 7
қарашадағы N 1680
P001680_
қаулысына:
3-тармақтың алтыншы абзацындағы "Панфилов" асыл тұқымды мал зауыты"
деген сөздер алынып тасталсын;
"Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамының мүлкі құрамынан
шығарылатын объектілердің тізбесінде:
3-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1998 года N 822 и от 7 ноября 2000 года N 1680
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N 1781
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения и дополнение:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа
1998 года N 822
P980822_
"О преобразовании Хозяйственного управления
Президента и Правительства Республики Казахстан в закрытое акционерное
общество "ХОЗУ" следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить строкой следующего
содержания:
"Племзавод "Панфиловский";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября
2000 года N 1680
P001680_
"О некоторых вопросах закрытого акционерного
общества "ХОЗУ":
в абзаце шестом пункта 3 слова "Племзавод "Панфиловский" исключить;
в Перечне объектов, выводимых из состава имущества закрытого
акционерного общества "ХОЗУ":
пункт 3 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)