Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 5 желтоқсан N 1812
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Жамбыл облысының әкіміне Жамбыл облысының Жаңатас және Қаратау қалаларындағы 2000-2001 жылдары жылыту маусымын жүргізу үшін отын сатып алуға 2000 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 200 000 000(екі жүз
миллион) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2000 года N 1812
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, акиму Жамбылской области 200000000 (двести миллионов) тенге на приобретение топлива для проведения отопительного сезона 2000-2001 годов в городах Жанатас и Каратау Жамбылской области.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)