"Қазақавтожол" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жол-құрылыс техникасын сатып алуы жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 7 желтоқсан N 1818
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақавтожол" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1389 P981389_ қаулысымен бекiтiлген Мемлекеттiк инвестициялар бағдарламасын әзiрлеу және iске асыру ережесi талаптарына сәйкес Кәсiпорынның жол-құрылыс техникасын сатып алу инвестициялық жобасының техникалық-экономикалық негiздемесiн экономикалық сараптама жасау үшiн Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiне табыс етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
тартылып отырған мемлекеттiк емес қарыз бойынша мiндеттемелердi Кәсiпорынның орындауын қамтамасыз ету ретiнде несиегерге "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z990473_ 1999 жылғы 11 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңымен бекiтiлген мемлекеттiк кепiлдiктер беру лимитi шегiнде жалпы сомасы 5 000 000 (бес миллион) АҚШ доллары көлемiнде Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгiн берсiн;
көрсетiлген мемлекеттiк кепiлдiктiң берiлуiне байланысты туындайтын
мiндеттемелердi қамтамасыз ету туралы Кәсiпорынмен тиiстi келiсiм жасассын.
3. Кәсiпорын мемлекеттiк кепiлдiктi алуға үмiткер тұлғаларға
қойылатын талаптардың орындалуын заңнамада белгiленген тәртiппен
қамтамасыз етсiн.
4.
ЕСКЕРТУ. 4-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2000.12.30. N 1963
қаулысымен.
P001963_
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Е.Ә.Өтембаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О мерах по приобретению Республиканским государственным предприятием "Казахавтодор" дорожно-строительной техники
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2000 года N 1818
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Республиканскому государственному предприятию "Казахавтодор" (далее - Предприятие) в соответствии с требованиями Правил разработки и реализации Программы государственных инвестиций, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1389 P981389_ , представить технико-экономическое обоснование инвестиционного проекта приобретения Предприятием дорожно-строительной техники в Министерство экономики Республики Казахстан для проведения экономической экспертизы.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
предоставить кредитору государственную гарантию Республики Казахстан на общую сумму в размере 5 000 000 (пять миллионов) долларов США в качестве обеспечения выполнения Предприятием обязательств по привлекаемому негосударственному займу в пределах лимита предоставления государственных гарантий, утвержденного Законом Республики Казахстан от 11 ноября 1999 года Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год";
заключить с Предприятием соответствующее соглашение об обеспечении обязательств, возникающих в связи с предоставлением указанной государственной гарантии.
3. Предприятию в установленном законодательством порядке обеспечить
выполнение требований, предъявляемых к лицам, претендующим на получение
государственной гарантии.
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30
декабря 2000 г. N 1963
P001963_
)
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)