"Қазақстан Республикасындағы жергілікті өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 13 желтоқсан N 1837
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасындағы жергілікті өзін-өзі басқару туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мәжілісінен қайтарылып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О местном самоуправлении в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 1837
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать проект Закона Республики Казахстан "О местном
самоуправлении в Республике Казахстан" из Мажилиса Парламента Республики
Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)