Батыс Қазақстан облысының тұқымдық несие бойынша берешегін өтеуінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 14 желтоқсан N 1843
Батыс Қазақстан облысында астық жинаудың жалпы көлемінің 1999 жылғы тұқымдық несие бойынша берешектiң толық өтелуiн қамтамасыз етуге жеткiлiксiз болып, мүмкiндiк бермеуiне байланысты Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 1999 жылғы тұқымдық несие бойынша жалпы сомасы 4596 529 АҚШ долларына баламалы берешектiң қалдығын өтеудi 2003 жылға дейiн ұзарту туралы Батыс Қазақстан облысы әкiмiнiң ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Батыс Қазақстан облысының әкiмi заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) 2001 жылға арналған жергілiктi бюджеттi қалыптастыру кезiнде 1 596 529 АҚШ долларына баламалы сомада 1999 жылғы тұқымдық несие бойынша берешектiң қалдығын өтеуге арналған шығыстарды көздесiн;
2) 2002 және 2003 жылдарға арналған жергiлiктi бюджеттi қалыптастыру кезiнде, оның шығыс бөлiгiне жыл сайын 1 500 000 АҚШ долларына баламалы сомада 1999 жылғы тұқымдық несие бойынша берешектiң қалдығын өтеуге арналған қаражатты енгiзу жөнiнде облыстық мәслихаттың келiсiмiн алу туралы облыстық мәслихатқа өтiнiш жасап, осыған байланысты тұқымдық несие бойынша берешектiң қалдығын белгiленген мерзiмде өтеудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының 2-тармағы орындалған жағдайда:
1) "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық акционерлiк қоғамына "Ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры" жабық акционерлiк қоғамымен (бұдан әрi - Қоғам) "1999 жылғы тұқым себу науқанына тұқымдық астықпен тауарлық несие беру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 31 наурыздағы N 341 P990341_ қаулысын (бұдан әрi - Қаулы) орындау үшiн жасалған несиелiк шартқа тиiстi өзгерiстер енгiзу туралы келiсiм жасау ұсынылсын;
2) Қоғамға, Қаулыны орындау үшiн, Батыс Қазақстан облысының әкiмiмен
өзара жасасқан шартқа өзгерiстер енгiзу туралы онымен тиiстi келiсiм жасау
ұсынылсын.
4. "Батыс Қазақстан облысының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан
Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 6 қазандағы N 1527
P991527_
қаулысының
күшi жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары Д.К.Ахметовке жүктелсiн.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О некоторых вопросах погашения Западно-Казахстанской областью задолженности по семенной ссуде
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2000 года N 1843
В связи с недостаточным объемом валового сбора зерна в Западно-Казахстанской области, не позволившим обеспечить полное погашение задолженности по семенной ссуде 1999 года, P000349_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением акима Западно-Казахстанской области о пролонгации погашения остатка задолженности по семенной ссуде 1999 года в общей сумме, эквивалентной 4 596 529 долларам США, до 2003 года.
2. Акиму Западно-Казахстанской области обеспечить погашение остатка задолженности по семенной ссуде в установленные сроки и в этой связи в установленном законодательством порядке:
1) при формировании местного бюджета на 2001 год предусмотреть расходы в сумме, эквивалентной 1 596 529 долларам США, на погашение остатка задолженности по семенной ссуде 1999 года;
2) ходатайствовать перед маслихатом области о получении согласия маслихата по включению в расходную часть местного бюджета, при его формировании соответственно на 2002 и 2003 годы, средств на погашение остатка задолженности по семенной ссуде 1999 года в сумме, эквивалентной 1 500 000 долларам США, ежегодно.
3. При условии выполнения пункта 2 настоящего постановления:
1) рекомендовать закрытому акционерному обществу "Фонд развития малого предпринимательства" заключить с закрытым акционерным обществом "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" (далее - Общество) соглашение о внесении соответствующих изменений в кредитный договор, заключенный во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года N 341 P990341_ "О товарном кредитовании семенным зерном посевной компании 1999 года" (далее - Постановление);
2) рекомендовать Обществу заключить с акимом Западно-Казахстанской области соответствующее соглашение о внесении изменений в кредитный договор, заключенный между ними во исполнение Постановления.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 6 октября 1999 года N 1527
P991527_
"О некоторых вопросах
Западно-Казахстанской области".
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)