Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1433 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 желтоқсан N 1860. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.02.09. N 214 қаулысымен. ~P010214
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1433
P991433_
қаулысына өзгеріс
енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2000 жылғы 1 қаңтардан бастап
қолдануға енгізілген министрліктердегі, агенттіктердегі және
ведомстволардағы қызметкерлердің штат санының лимиттерінде:
реттік нөмірі 1-жолдағы:
"Штаттық сан лимиті" бағанындағы:
"478" деген сан "485" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года N 1860. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2001 года N 214 ~P010214.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.02.2001 № 214.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433 "Об утверждении лимитов штатной численности" следующее изменение:
в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и ведомств, действующих с 1 января 2000 года, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 1:
в графе "Лимит штатной численности":
цифру "478" заменить цифрой "485".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан