Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 желтоқсан N 1861. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.01.11. N 41 қаулысымен. ~P020041
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының P940298_ U973614_ кадр әлеуетін нығайту мақсатында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Президентін талдамалық қамтамасыз ету мақсатында құрылған мемлекеттік ғылыми-зерттеу мекемесі ретіндегі оның мәртебесін ескере отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қазақстан
стратегиялық зерттеулер институты қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына
1,75 көтеріңкі коэффициенті белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қазақстан
стратегиялық зерттеулер институты қызметкерлерінің еңбегіне 1,75 көтеріңкі
коэффициентін қолдана отырып, ақы төлеу шығыстарын қаржыландыру институтты
ұстауға 2001 жылға және келесі жылдарға арналған республикалық бюджетте
көзделген қаражат шегінде жүзеге асырылсын.
3. Осы қаулы 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Об оплате труда сотрудников Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года N 1861 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 января 2002 г. N 41 ~P020041
В целях укрепления кадрового потенциала Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан P940298_ , а также учитывая его статус как государственного научно-исследовательского учреждения, созданного в целях аналитического обеспечения Президента Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить повышающий коэффициент 1,75 к должностным окладам сотрудников Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
2. Финансирование расходов на оплату труда сотрудников Казахстанского
института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан
с применением повышающего коэффициента 1,75 осуществлять в пределах
средств, предусматриваемых на содержание института в республиканском
бюджете на 2001 год и последующие годы.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2001 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)