Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 қарашадағы N 1756 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 20 желтоқсан N 1863. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.24. N 1232 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 қарашадағы N 1756  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 51, 506-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "бір бірінші" деген сөздер "екі бірінші" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1999 года N 1756
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2000 года N 1863. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 ноября 2004 г. N 1232 (P041232).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.11.2004 № 1232.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1999 года N 1756 "Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 51, ст. 506) следующее изменение:
в пункте 2 слова "одного первого" заменить словами "двух первых".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан