Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 21 желтоқсан N 1871
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігіне, 2000 жылға арналған республикалық бюджетте Z990473_ табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген, Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен "Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы" мемлекеттік мекемесін күрделі жөндеуге 8 000 000 (сегіз миллион) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада
белгіленген тәртіппен бөлінетін қаражаттың мақсатты пайдаланылуын
бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2000 года N 1871
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год Z990473_ на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 8000000 (восемь миллионов) тенге для капитального ремонта государственного учреждения "Национальная библиотека
Республики Казахстан".
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном
законодательством порядке осуществить контроль за целевым использованием
выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)