Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 қазандағы N 1592 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 21 желтоқсан N 1872
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жұмыссыздық бойынша жәрдемақы төлеу жөніндегі кредиторлық
берешекті ішінара өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000
жылғы 24 қазандағы N 1592
P001592_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "1 562 757 627" деген сан "1 587 106 833" деген санмен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1592
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2000 года N 1872
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24
октября 2000 года N 1592
P001592_
"О частичном погашении кредиторской
задолженности по выплате пособий по безработице" следующее изменение:
в пункте 1 цифру "1 562 757 627" заменить цифрой "1 587 106 833".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)