Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 25 мамырдағы N 786 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 21 желтоқсан N 1875. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.08.07. N 1039 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы "Әскери-техникалық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 25 мамырдағы N 786 P000786_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, N 23, 273-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
жанындағы Әскери-техникалық комиссияның құрамы қосымшаға сәйкес жаңа
редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 желтоқсан N 1875
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 25 мамырдағы N 786
қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы
Әскери-техникалық комиссияның құрамы
Тілеубердин              - Қазақстан Республикасының Премьер-
Алтай Абылайұлы            Министрі Кеңсесінің Басшысы, төраға
Сиқымов                  - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Манас Қамардинұлы          министрінің орынбасары, төрағаның
орынбасары
Нұрғажин                 - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Сармантай Қабдошұлы        министрлігі Қару-жарақ департаментінің
бастығы, хатшы
комиссия мүшелері:
Ақпомбаев                - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Иманжүсіп Латкенұлы        министрлігі Экономика және қаржы
департаментінің бастығы
Байғарин                 - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Бекболат Әбдіғалиұлы       индустрия және сауда министрлігі
Қорғаныс өнеркәсібі жөніндегі комитетінің
төрағасы
Жарасов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Жанат Абдоллаұлы           комитетінің департамент бастығы
Қазыханов                - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ержан Қазейұлы             министрлігінің Көпжақты ынтымақтастық
департаментінің директоры
Қощанова                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Жанаркүл Тоғызбайқызы      министрлігінің Заң департаменті директорының
орынбасары
Наурызбаев               - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Мақсат Сабырұлы            министрлігінің "Қазарнаулыэкспорт"
республикалық мемлекеттік кәсіпорнының
бас директоры
Орынбеков Мүбәрәк        - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің
Бас штабы Байланыс департаментінің
бастығы
Повеквечнов              - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Сергей Иванович            министрлігінің Ішкі әскерлер бас басқармасы
бастығының орынбасары - бөлім бастығы
Раханов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Мақсұтбек Смағұлұлы        Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
жөніндегі комитетінің төрағасы
Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Бахыт Тұрлыханұлы          Бюджет департаменті директорының орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2000 года N 786
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2000 года N 1875. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 7 августа 2001 г. N 1039 ~P011039
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2000 года N 786 P000786_ "О создании Военно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 23, ст. 273) следующее изменение:
состав Военно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 декабря 2000 года N 1875
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2000 года N 786
Состав Военно-технической комиссии
при Правительстве Республики Казахстан
Тлеубердин                            - Руководитель Канцелярии
Алтай Аблаевич                          Премьер-Министра Республики
Казахстан, председатель
Сихимов Манас Камардинович            - заместитель Министра обороны
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Нургажин                              - начальник Департамента вооружения
Сармантай Кабдошевич                    Министерства обороны Республики
Казахстан, секретарь
члены комиссии:
Акпомбаев Иманжусуп Латкенович        - начальник Департамента экономики
и финансов Министерства обороны
Республики Казахстан
Байгарин Бекбулат Абдыгалиевич        - Председатель Комитета по оборонной
промышленности Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Джарасов Жанат Абдуллаевич            - начальник департамента Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
Казыханов Ержан Хазеевич              - директор Департамента
многостороннего сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Кощанова Жанаркуль Тогузбаевна        - заместитель директора
Департамента законодательства
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Наурузбаев Максат Сабырович           - генеральный директор
Республиканского государственного
предприятия "Казспецэкспорт"
Министерства обороны Республики
Казахстан
Орынбеков Мубарек                     - начальник Департамента связи
Генерального штаба Вооруженных
Сил Республики Казахстан
Повеквечнов Сергей Иванович           - заместитель начальника управления -
начальник отдела Главного
управления внутренних войск
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Раханов Максутбек Смагулович          - Председатель Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Султанов Бахыт Турлыханович           - заместитель директората Бюджетного
департамента Министерства
финансов Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)