Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 желтоқсан N 1893
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2000 жылға арналған республикалық бюджетте Z990473_ табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Оңтүстік Қазақстан облысының Сырдария өзеніндегі "Көксарай" теріс реттеуші су қоймасының құрылысын салудың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу үшін Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігіне 5 000 000 (бес миллион) теңге бөлінсін.
2. "Көксарай" су қоймасының құрылысы" жобасының
техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу жөніндегі басты мердігер
болып "Қазгипросушаруашылығы институты" өндірістік кооперативі белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2000 года N 1893
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год Z990473_ на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан 5 000 000 (пять миллионов) тенге на разработку технико-экономического обоснования строительства водохранилища - контррегулятора "Коксарай" на реке Сырдарья Южно-Казахстанской области.
2. Определить генеральным подрядчиком по разработке технико-
экономического обоснования проекта "Строительство Коксарайского
водохранилища" производственный кооператив "Институт Казгипроводхоз".
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)