Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 желтоқсан N 1895
"2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 1999 жылғы 11 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына Z990473_ , "Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің қаражатын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1408 P991408_ қаулысына сәйкес сот шешімдерін орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне, олар бойынша
өндіріп алу Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінен жүргізілетін,
қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін, сот шешімдері бойынша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің және орталық атқарушы органдардың
міндеттемелерін өтеуге 2000 жылға арналған республикалық бюджетте
көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 34781898 (отыз төрт
миллион жеті жүз сексен бір мың сегіз жүз тоқсан сегіз) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1895 қаулысына қосымша
Орындалуға тиісті
сот кесімдерінің тізбесі
________________________________________________________________________
N ! Соттың    ! Сот кесімінің күні ! Мемлекеттік бажды  ! Мемлекеттік
р/р! атауы     !                    ! шегергендегі сома  ! баж (теңге)
!                    !     (теңге)        !
________________________________________________________________________
1.  Павлодар    "Қазарнайыавтоматика"       8999021         269970
облыстық    ӨК пайдасына 31.03.97
соты
________________________________________________________________________
2.  Алматы      И.Я.Нехорошевтің            174274          1742
қаласының   пайдасына 13.10.97
Алмалы      жылғы шешім
аудандық
соты
________________________________________________________________________
3.  Алматы      Е.Б.Тастеміровтың           40464           1215
қаласының   пайдасына 23.10.97
Алмалы      жылғы шешім
аудандық
сотының
Орталық
сот учаскесі
________________________________________________________________________
4.  Алматы      В.В.Жеребецкийдің           58020            580
қаласының   пайдасына 02.03.97
Алмалы      жылғы шешім
аудандық
соты
________________________________________________________________________
5.  Қостанай    Н.С.Банникованың            110000           363
қалалық     пайдасына 02.03.2000
соты        жылғы шешім
________________________________________________________________________
6.  Алматы      А.М.Кудашкиннің              40296           1209
қаласының   пайдасына 15.04.97 жылғы
Алмалы      шешім
аудандық
соты
________________________________________________________________________
7.  Қызылорда   "Ақ жол" ШЖК пайдасына       21260000
облыстық    02.10.96 жылғы шешім
соты
________________________________________________________________________
8.  Қазақстан    И.В.Черненоктың              647077

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2000 года N 1895
Во исполнение судебных решений в соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 ноября 1999 года Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 P991408_ "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан и центральных исполнительных органов по решениям судов, 34781898 (тридцать четыре миллиона семьсот восемьдесят одна тысяча восемьсот девяносто восемь) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению, взыскание по которым производится с Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2000 года N 1895
Перечень судебных актов,
подлежащих исполнению
__________________________________________________________________________
N !  Наименование суда  !  Дата судебного акта  ! Сумма за  !Госпошлина
п/п!                     !                       ! вычетом   ! (тенге)
!                     !                       !госпошлины !
!                     !                       ! (тенге)   !
___________________________________________________________________________
1   Павлодарский          решение от 31.03.97     8999021      269970
областной суд         года в пользу ПП
"Казспецавтоматика"
2   Алмалинский районный  решение от 13.10.97     174274         1742
суд города Алматы     года в пользу
Нехорошева И.Я.
3   Центральный судебный  решение от 23.10.97      40464         1215
участок Алмалинского  года в пользу
районного суда        Тастемирова Е.Б.
города Алматы
4   Алмалинский районный  решение от 27.10.97      58020          580
суд города Алматы     года в пользу
Жеребецкого В.В.
5   Костанайский          решение от 02.03.2000    110000         363
городской суд         года в пользу
Банниковой Н.С.
6   Алмалинский районный  решение от 15.04.97      40296         1209
суд города Алматы     года в пользу
Кудашкина А.М.
7   Кызылординский        решение от 02.10.96      21260000
областной суд         года в пользу МЧП
"Ак жол"
8   Военный суд войск     постановление от         647077

Республикасы пайдасына 09.08.2000
әскерінің    жылғы қаулы
әскери соты
________________________________________________________________________
9.  Ақмола       К.К.Жаңабековтің және        43351            198
облысының    А.Б.Жаңабекованың
Астрахан     пайдасына 09.12.98 жылғы
аудандық     шешім
соты
________________________________________________________________________
10. Шығыс        Шығыс Қазақстан облысы       1369088
Қазақстан    бойынша Салық
облыстық     комитетінің пайдасына
соты         02.12.99 жылғы шешім
________________________________________________________________________
11. Жамбыл       Н.А.Ыбрайымовтың             1021500
облыстық     пайдасына 29.10.98 жылғы
соты         шешім
________________________________________________________________________
12. Астана       Т.К.Қайыржановтың             30000
қаласының    пайдасына Ақмола қалалық
Алматы       сотының 23.03.98 жылғы
аудандық     шешіміне 22.05.2000 жылғы
соты         ұйғарым
________________________________________________________________________
13. Астана       Екібастұз ГРЭС-і              713530
қаласының    қызметкерлерінің
Сарыарқа     пайдасына (жалақы
аудандық     бойынша берешекті өтеу)
соты         02.03.2000 жылғы,
06.03.2000 жылғы,
16.03.2000 жылғы,
17.03.2000 жылғы,
24.03.2000 жылғы,
27.03.2000 жылғы,
28.03.2000 жылғы 23 шешім
________________________________________________________________________
Жиыны                          34506621        275277
Жалпы сомасы                       34781898
________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

Республики            09.08.2000 года
Казахстан             в пользу Черненок И.В.
9   Астраханский          решение от 09.12.98       43351          198
районный суд          года в пользу
Акмолинской области   Жанабекова К.К. и
Жанабековой А.Б.
10  Восточно-             решение от 02.12.99      1369088
Казахстанский         года в пользу Налогового
областной суд         комитета по Восточно-
Казахстанской области
11  Жамбылский            решение от 29.10.98 г.   1021500
областной суд         в пользу Ибраимова Н.А.
12  Алматинский           определение от             30000
районный суд          22.05.2000 года к
города Астаны         решению Акмолинского
городского суда от
23.03.98 года в пользу
Каиржанова Т.К.
13  Сарыаркинский         23 решения в пользу        713530
районный суд          работников
города Астаны         Экибастузской ГРЭС-1
(погашение задолженности
по заработной плате)
от 02.03.2000 года,
06.03.2000 года,
16.03.2000 года,
17.03.2000 года,
24.03.2000 года,
27.03.2000 года,
28.03.2000 года
---------------------------------------------------------------------------
Итого                                           34506621    275277
---------------------------------------------------------------------------
Общая сумма                                     34781898
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)