Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 желтоқсандағы N 1814 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 желтоқсандағы N 1899
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Boeing 767-200 ER" әуе кемесін сатып алу мәселелері туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 желтоқсандағы N 1814
P001814_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2-тармақтың екінші абзацындағы "шетелдік" деген сөз алынып
тасталсын;
2) 5-тармақтағы "Е.Ә. Өтембаевқа" деген сөздер "О.Ә. Жандосовқа"
деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2000 года N 1814
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2000 года N 1899
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6
декабря 2000 года N 1814
P001814_
"О вопросах приобретения воздушного
судна "Boeing 767-200 ER" следующие изменения:
1) в абзаце втором пункта 2 слово "иностранному" исключить;
2) в пункте 5 слова "Утембаева Е.А." заменить словами
"Джандосова У.А.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)