Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 шілдедегі N 1064 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 желтоқсандағы N 1900
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 шілдедегі N 1064
P001064_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "15 (он бес)" деген сөздер "20 (жиырма)" деген сөздермен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года N 1064
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2000 года N 1900
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
июля 2000 года N 1064
P001064_
"О выделении средств из резерва
Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "15 (пятнадцать)" заменить словами "20 (двадцать)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)