Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі N 569 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1925
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Әлем балалары - Қазақстан туралы" халықаралық конкурсын өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі N 569 P000569_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 19, 211-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
1) мынадай мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Конкурсты өткізуге көмек көрсетсін";
2) көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Әлем балалары - Қазақстан туралы" конкурсын ұйымдастыру және өткізу
жөніндегі комиссияның құрамына:
Арыстанов Әркен Кеңесбекұлы - "Қазпошта" ашық акционерлік қоғамы
басқармасының төрағасы (келісім бойынша);
Сәйденов Әнуар Ғалимоллаұлы - "Қазақстан Халық Жинақ Банкі" ашық
акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы (келісім бойынша) енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов, Оразалы Сәнтайұлы
Ержанов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года N 569
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1925
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года N 569 P000569_ "О проведении международного конкурса "Дети мира - о Казахстане" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 19, ст.211) следующие дополнение и изменения:
1) дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Министерству образования и науки Республики Казахстан оказать
содействие в проведении Конкурса";
2) в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав комиссии по организации и проведению конкурса "Дети
мира - о Казахстане":
Арыстанова Аркена Кенесбековича - председателя Правления открытого
акционерного общества "Казпочта" (по согласованию);
Сайденова Анвара Галимуллаевича - председателя Правления открытого
акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана" (по
согласованию);
вывести из указанного состава Масимова Карима Кажимкановича, Ержанова
Оразалы Сантаевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)