Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 12 ақпандағы N 99 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1939
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігін Көкшетау қаласына көшіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 12 ақпандағы N 99 P980099_ қаулысына өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы "Қазмемжерқойнауы" минералдық ресурстар бас
басқармасымен" деген сөздер "Қазгеоақпарат" РГАО Республикалық геологиялық
ақпарат орталығымен" деген сөздермен ауыстырылсын.
2) 2-тармақтағы екінші абзац "орталық аппараты" деген сөздерден кейін
"сондай-ақ 1-тармақта көрсетілген қарамағындағы ұйымдардың" деген
сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1998 года N 99
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1939
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1998 года N 99 P980099_ "О передислокации Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в город Кокшетау" следующие изменения:
1) в пункте 1 слова "Главным управлением минеральных ресурсов
"Казгоснедра" заменить словами "Республиканским центром геологической
информации РЦГИ "Казгеоинформ";
2) абзац второй пункта 2 после слов "работников центрального
аппарата" дополнить словами "а также подведомственных организаций,
указанных в пункте 1".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)