Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 12 қазандағы N 1011 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 қаңтар N 9. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.04.17. N 289 қаулысымен
"Үлбі металлургия зауыты" ашық акционерлік қоғамының бірегей өндірістерін қажетті жоғары білікті мамандармен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының мерзімді әскери қызметке шақырудан кейінге қалдырылатын әскерге шақыру жасындағы азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 12 қазандағы N 1011  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 41, 480-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мерзімді әскери қызметке шақырудан кейінге қалдырылатын әскерге шақыру жасындағы азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесі мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. "Үлбі металлургия зауыты" ашық тұрпатты акционерлік қоғамында жұмыс істейтін шақырылушылар мына мамандықтар бойынша:
аппаратшы (барлық атаудағы);
зертханашы (барлық атаудағы);
бақылау-өлшеу аспаптары мен автоматика слесарі (реттеуші);
жөндеуші-слесарь;
токарь (жұмыстың барлық түрінің);
электр монтері;
зерттеуші-инженер;
технолог-инженер;
физик-инженер;
химик-инженер;
бағдарламашы-инженер;
электрик-инженер;
технологиялық процесті басқару автоматтандырылған жүйесінің инженері;
топ жетекшісі;
шебер (аға шебер)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 октября 1993 года N 1011
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2001 года N 9. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17 апреля 2006 года N 289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2001 года N 9 утратило силу постановлением Правительства РК от 17 апреля 2006 года N  289 .
В целях обеспечения уникальных производств открытого акционерного общества "Ульбинский металлургический завод" необходимыми высококвалифицированными специалистами Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 октября 1993 года N 1011  P931011_  "О перечне отдельных категорий граждан Республики Казахстан призывного возраста, которым предоставляется отсрочка от призыва на срочную военную службу" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 41, ст. 480) следующее дополнение:
перечень категорий граждан Республики Казахстан призывного возраста, которым предоставляется отсрочка от призыва на срочную военную службу, утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Призывники, работающие в акционерном обществе открытого типа "Ульбинский металлургический завод" по специальностям:
аппаратчик (всех наименований);
лаборант (всех наименований);
слесарь (наладчик) контрольно-измерительных приборов и автоматики;
слесарь-ремонтник;
токарь (всех видов работ);
электромонтер;
инженер-исследователь;
инженер-технолог;
инженер-физик;
инженер-химик;
инженер-программист;
инженер-электрик;
инженер автоматизированных систем управления технологическим процессом;
руководитель группы;
мастер (старший мастер)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан