Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 16 қаңтар N 51
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының жекелеген мемлекеттік органдарын қайта ұйымдастыру, тарату және құру туралы" 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 507 Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің мына шешімдеріне өзгерістер енгізілсін:
1) <*>
2) <*>
Ескерту. 1,2-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.11.06. N 1173 қаулысымен.
3) "Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитеті мен оның қарауындағы жекелеген ұйымдардың мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 ақпандағы N 198 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 5-6, 74-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігінің қарауындағы ұйымдардың тізбесінен:
"Қазгеоақпарат" республикалық геологиялық ақпарат орталығы РГАО" мемлекеттік мекемесі;
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Мамандандырылған гравиметрикалық кәсіпорны" республикалық мемлекеттік кәсіпорны" деген жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2001 года N 51
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 507  "О реорганизации, упразднении и образовании отдельных государственных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения в следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1)-2) (Подпункты 1) и 2) утратили силу - постановлением Правительства РК от 6 ноября 2002 г. N 1173  )
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 198   "Вопросы Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан и отдельных организаций, находящихся в его ведении" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 5-6, ст.74):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением, строки:
"Государственное учреждение "Республиканский центр геологической информации РЦГИ "Казгеоинформ";
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Специализированное гравиметрическое предприятие" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан