Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 6 ақпандағы N 170 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 қаңтар N 73. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.01.11. N 41 қаулысымен. ~P020041
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында еңбекақы төлеуді ұйымдастыруды жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 6 ақпандағы N 170 P970170_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 6, 46-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың үшінші абзацы алынып тасталсын;
3-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік органдар болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер олардың жалақысы қолданылып жүрген заңнамада Z990493_ Р000281_ көзделген барлық қосымша ақылар мен үстеме ақылар ескерілгенде, бұрын алынған қосымша ақылар мен үстеме ақылар, салалық, аудандық коэффициенттер, биік таулы, шөл далалы және сусыз жерлерде жұмыс істегені үшін коэффициенттер
ескерілгенде бұрын алып жүрген жалақысынан төмен болған және сол
лауазымында жұмыс істеуін жалғастырған жағдайда қызметкерлерге жалақы
айырмасын төлейді. Бұл ретте көрсетілген айырма жалақы қорында көзделеді.".
2. Осы қаулы 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1997 года N 170
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2001 года N 73 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 января 2002 г. N 41 ~P020041
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1997 года N 170 P970170_ "О совершенствовании организации оплаты труда в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 6, ст. 46) следующие изменения:
абзац третий пункта 2 исключить;
абзац третий пункта 3 изложить в следующей редакции: «
"государственные учреждения, не являющиеся государственными органами, выплачивают разницу в заработной плате работникам в случае, когда их заработная плата с учетом всех доплат и надбавок, предусмотренных действующим законодательством Z990493_ Р000281_ , оказывается ниже ранее получаемой заработной платы с учетом всех видов ранее получаемых доплат и надбавок, отраслевых, районных коэффициентов, коэффициентов за работу в высокогорных, пустынных и безводных местностях, и при условии продолжения их работы в той же должности. При этом указанная разница предусматривается в фонде заработной платы.".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2001 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)