Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті мемлекеттік мекемелерінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 қаңтардағы N 79 Қаулысы
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің мемлекеттік мекемелері құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) көрсетілген мемлекеттік мекемелердің құрылтайшылық құжаттарын бекітсін және олардың әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыны жүзеге асыру жөнінде өзге де шаралар қабылдасын.
3. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 30.01.2017 № 28 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 19 қаңтардағы
N 79 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
құрылатын мемлекеттік мекемелерінің
Тізбесі
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің тергеу изоляторы" мемлекеттік мекемесі, Астана қаласы.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша департаментінің тергеу изоляторы" мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің тергеу изоляторы" мемлекеттік мекемесі, Қарағанды қаласы.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің тергеу изоляторы" мемлекеттік мекемесі, Шымкент қаласы.

Некоторые вопросы государственных учреждений Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2001 года N 79
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственные учреждения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан согласно приложению.
2. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке:
1) утвердить учредительные документы указанных государственных учреждений и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.01.2017 № 28.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2001 года N 79
Перечень
создаваемых государственных учреждений
Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Государственное учреждение "Следственный изолятор Комитета национальной безопасности Республики Казахстан", город Астана.
Государственное учреждение "Следственный изолятор Департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Алматы и Алматинской области", город Алматы.
Государственное учреждение "Следственный изолятор Департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Карагандинской области", город Караганда.
Государственное учреждение "Следственный изолятор Департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области", город Шымкент.