Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 мамырдағы N 664 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 23 қаңтар N 103
2001 жылғы егінді жинауға дейінгі кезеңде мемлекеттік ресурстар
астығының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының
Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік қордағы астықтың сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі
шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28
мамырдағы N 664
P990664_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "2000 жылдың 31 желтоқсанына" деген сөздер "2001 жылдың
1 тамызына" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1999 года N 664
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 103
В целях обеспечения сохранности зерна государственных ресурсов на период до сбора урожая 2001 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1999 года N 664 P990664_ "О неотложных мерах по обеспечению сохранности зерна государственных ресурсов" следующее изменение:
в пункте 1 слова "31 декабря 2000 года" заменить словами "1 августа 2001 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)