Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 сәуірдегі N 348 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 24 қаңтар N 119
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқу орындары
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 сәуірдегі N 348
P980348_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 12,
94-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 4) тармақшасындағы "Павлодар заң колледжі" деген
сөздердің алдынан "Қылмыстық атқару жүйесі комитетінің" деген сөздермен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 года N 348
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2001 года N 119
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 года N 348 P980348_ "Об учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 12, ст. 94) следующее дополнение:
в подпункте 4) пункта 1 после слов "Павлодарский юридический
колледж" дополнить словами "Комитета уголовно-исполнительной системы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)