Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 мамырдағы N 738 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтар N 139 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 320 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.12 № 320 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мұқтаж азаматтарға олардың білім алу кезеңінде берілетін әлеуметтік көмектің мөлшерлері мен көздері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 мамырдағы N 738 P000738_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 23, 261-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мұқтаж азаматтарға олардың білім алу кезеңінде берілетін әлеуметтік көмектің мөлшерлері мен көздері туралы нұсқаулықта:
3-тармағы мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Жоғары, орта және бастауыш кәсіптік оқу орындарының жетім балалар және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, қамқорлықтағы (қорғаншылықтағы) және патронаттағы студенттері мен оқушылары, сондай-ақ атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан шыққан кәсіптік мектептер (лицейлер) оқушылары оқу процесі кезеңінде республикалық және жергілікті бюджеттер есебінен жетім балаларға арналған күндізгі тағам мөлшері құнының 40 пайызы есебімен тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етіледі.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2000 года N 738
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года № 139. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 320
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.03.2012 № 320 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2000 года N 738 P000738_ "О размерах и источниках социальной помощи нуждающимся гражданам в период получения ими образования" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 23, ст. 261) следующее дополнение:
в Инструкции о размерах и источниках социальной помощи нуждающимся гражданам в период получения ими образования, утвержденной указанным постановлением:
пункт 3 дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"Студенты и учащиеся высших, средних и начальных профессиональных учебных заведений из числа детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, находящихся под опекой (попечительством) и патронатом, а также учащиеся профессиональных школ (лицеев) из семей, имеющих право на получение адресной социальной помощи, обеспечиваются в период учебного процесса бесплатным горячим питанием из расчета 40 процентов стоимости дневного рациона для детей-сирот за счет республиканского и местных бюджетов.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)