Қазақстан Республикасының шет ел азаматтарының және азаматтығы жоқ адамдардың келiп-қайтуына уақытша жабық аумақтарының тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 153 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 1170 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.12 N 1170 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
"Мемлекеттiк құпиялар туралы" Қазақстан Республикасының Z990349_ Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының шет ел азаматтарының және азаматтығы жоқ адамдардың келiп-қайтуына уақытша жабық аумақтарының тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының шет ел азаматтарының және азаматтығы жоқ адамдардың келiп-қайтуына уақытша жабық аумақтарына шет ел азаматтарының және азаматтығы жоқ адамдардың кiруiне, қабылдаушы мемлекеттік органдар мен ұйымдар осы мәселенi Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен және Ішкi iстер министрлiгiмен келiскеннен кейiн, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) рұқсат етедi.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының шет ел азаматтарының және азаматтығы жоқ адамдардың келiп-қайтуына уақытша жабық аумақтарының тiзбесiн Қазақстан Республикасында тiркелген шетелдiк дипломатиялық және консулдық өкiлдiктерiнiң назарына жеткiзсiн.
Қазақстан Республикасында тiркелген шетелдiк дипломатиялық өкiлдiктерi мен консулдықтарына шет ел азаматтарының және азаматтығы жоқ адамдардың келiп-қайтуына республиканың басқа да аумақтарының қосымша уақытша жабылуы туралы хабарлансын. 4. 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын. 5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 153 қаулысына 1-қосымша Қазақстан Республикасының шет ел азаматтарының және азаматтығы жоқ адамдардың келiп-қайтуына уақытша жабық аумақтарының ТIЗБЕСI Жамбыл облысы Гвардейский қала үлгісiндегi кентi, шекпен шектелген аумағы: Алматы және Жамбыл облыстары түйiскен жерлерде орналасқан Россавел кентi, Отар стансасынан 10 шақырым жерде орналасқан Құлжабасы темiр жол айрығы - 2006 жылға дейiн. Батыс Қазақстан облысы Бөкейордасы және Жаңақала аудандары - 2006 жылға дейiн. Қарағанды облысы Приозерск қаласы, Гүлшат кентi - 2006 жылға дейiн. Қызылорда облысы Байқоңыр қаласы, Қармақшы және Қазалы аудандары - 2006 жылға дейiн. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 153 қаулысына 2-қосымша Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң ТIЗБЕСI

Об утверждении Перечня территорий Республики Казахстан, временно закрытых для посещения иностранными гражданами и лицами без гражданства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 153. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2008 года N 1170.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.12.2008 N 1170 (порядок введения в действие см. п.5 ).
В целях реализации Закона Республики Казахстан Z990349_ "О государственных секретах" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить Перечень территорий Республики Казахстан, временно закрытых для посещения иностранными гражданами и лицами без гражданства, согласно приложению 1.
2. Въезд иностранных граждан и лиц без гражданства на территории Республики Казахстан, временно закрытые для посещения иностранными гражданами и лицами без гражданства, разрешается Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) после согласования принимающими государственными органами и организациями данного вопроса с Министерством обороны и Министерством внутренних дел Республики Казахстан.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан довести до сведения иностранных дипломатических и консульских представительств, аккредитованных в Республике Казахстан, Перечень территорий Республики Казахстан, временно закрытых для посещения иностранными гражданами и лицами без гражданства.
Извещать иностранные дипломатические представительства и консульства, аккредитованные в Республике Казахстан, о дополнительном временном закрытии для посещения иностранными гражданами и лицами без гражданства других территорий республики.
4. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 2.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 153
Перечень территорий Республики Казахстан, временно закрытых для посещения иностранными гражданами и лицами без гражданства Жамбылская область Поселок городского типа Гвардейский, территория, ограниченная линией: поселок Россавел, находящийся на стыке Алматинской и Жамбылской областей, железнодорожный разъезд Кульжабасы, расположенный в 10 км от станции Отар - до 2006 года. Западно-Казахстанская область Бокейординский и Жангалинский районы - до 2006 года. Карагандинская область Город Приозерск, поселок Гульшад - до 2006 года. Кызылординская область Город Байконыр, Кармакшинский и Казалинский районы - до 2006 года.
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 153
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

1. "Қазақстан Республикасының шет ел азаматтарының және азаматтығы жоқ адамдардың келiп-қайтуына уақытша жабық қалалары мен аудандарының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 3 тамыздағы N 646-25 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 3 тамыздағы N 646-25 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 2 желтоқсандағы N 1461-62қ қаулысы. 3. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 3 тамыздағы N 646-25 және 1993 жылғы 27 тамыздағы N 744-28 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 7 мамырдағы N 802-30қ қаулысының 1-тармағының 1-тармақшасы. Мамандар: Багарова Ж.А. Қасымбеков Б.А.

1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1992 года N 646-25 "Об утверждении Перечня городов и районов Республики Казахстан, временно закрытых для посещения иностранными гражданами и лицами без гражданства".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1996 года N 1461-62с "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1992 года N 646-25". 3. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1997 года N 802-30с "О внесении изменений и дополнений в постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1992 года N 646-25 и от 27 августа 1993 года N 744-28". (Специалисты: Мартина Н.А., Цай Л.Г.)