Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 31 қаңтар N 154. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 353 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.06.2017 № 353 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шетелдік ұйымдардың алдындағы берешектердің проблемасын шешу
жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 28 желтоқсандағы N 2005
P992005_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 58, 572-құжат) мынадай өзгерістер
енгізілсін:
1-тармақта:
мыналар Шетелдік ұйымдардың, оның ішінде халықаралық ұйымдардың
алдындағы берешек мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның
құрамына енгізілсін:
Жандосов - Қазақстан Республикасы
Ораз Әлиұлы Премьер-Министрінің
орынбасары, төраға
Әбіқаев - Қазақстан Республикасының
Нұртай Әбіқайұлы Сыртқы істер бірінші
вице-министрі
Зверьков - Қазақстан Республикасының
Вадим Павлович Көлік және коммуникациялар
вице-министрі
Досаев - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы Қаржы вице-министрі
көрсетілген құрамнан Өтембаев Ержан Әбілхайырұлы, Ахметов Әділ
Құрманжанұлы, Мәдиев Біржан Мұхаметжанұлы, Сәйденов Әнуар Ғалимоллаұлы
шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 2005
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 154. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 353
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.06.2017 № 353 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28
декабря 1999 года N 2005
P992005_
"О дополнительных мерах по решению
проблемы задолженности перед иностранными организациями" (САПП Республики
Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 572) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам задолженности
перед иностранными организациями, в том числе международными организациями:
Джандосова - Заместителя Премьер-Министра
Ураза Алиевича Республики Казахстан, председателем
Абыкаева - первого вице-Министра иностранных
Нуртая Абыкаевича дел Республики Казахстан
Зверькова - вице-Министра транспорта и коммуникаций
Вадима Павловича Республики Казахстан
Досаева - вице-Министра финансов Республики
Ерболата Аскарбековича Казахстан
вывести из указанного состава Утембаева Ержана Абулхаировича,
Ахметова Адиля Курманжановича, Мадиева Биржана Мухаметжановича, Сайденова
Анвара Галимуллаевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)