"Қазақстан Республикасы Президентінің "Мал дәрігерлігі туралы" заң күші бар Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 ақпан N 173
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің "Мал дәрігерлігі туралы" заң
күші бар Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына
енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мал дәрігерлігі туралы"
заң күші бар Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мал дәрігерлігі туралы" 1995
жылғы 25 шілдедегі N 2376
U952376_
заң күші бар Жарлығының (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 14, 94-құжат; Қазақстан
Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1998 ж., N 17-18, 225-құжат; N 24,
443-құжат; 1999 ж., N 23, 931-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О ветеринарии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 173
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа
Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона,
U952376_
"О
ветеринарии".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О признании утратившим силу Указа
Президента Республики Казахстан, имеющего
силу Закона, "О ветеринарии"
Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан,
имеющий силу Закона, от 25 июля 1995 года N 2376
U952376_
"О ветеринарии"
(Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 14, ст. 94;
Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1998 г., N 17-18, ст. 225;
N 24, ст. 443; 1999 г., N 23, ст. 931).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Польский В.Ф.)