Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 5 ақпан N 187
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Әлеуметтiк серiктестiк пен әлеуметтiк-экономикалық және еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Yкiметi өкiлдерiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305 P981305_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж., N 48, 437-құжат) мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
атауындағы және мәтiнiндегi "әлеуметтiк-экономикалық" деген сөздер
тиiсiнше "әлеуметтiк" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақта:
Әлеуметтiк серiктестiк пен әлеуметтiк және еңбек қатынастарын реттеу
жөнiндегi республикалық үшжақты комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Жандосов                   - Қазақстан Республикасы
Ораз Әлиұлы                  Премьер-Министрiнiң орынбасары,
төраға
Рябченко                   - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич             Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм вице-министрi;
Өтембаев Ержан Әбілхайырұлы, Бектұрғанов Нұралы Сұлтанұлы көрсетiлген
құрамнан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1305
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2001 года N 187
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1305 P981305_ "О составе представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социально-экономических и трудовых
отношений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 437) следующие
изменения:
в названии и в тексте слова "социально-экономических" заменить
соответственно словом "социальных";
в пункте 1:
ввести в состав Республиканской трехсторонней комиссии по социальному
партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений:
Джандосова                 - Заместителя Премьер-Министра Республики
Ураза Алиевича                  Казахстан, председателем
Рябченко                   - вице-Министра культуры, информации и
Олега Григорьевича              общественного согласия Республики
Казахстан;
вывести из указанного состава Утембаева Ержана Абулхаировича,
Бектурганова Нуралы Султановича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)