Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 10 мамырдағы N 685 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 5 ақпан N 188. Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 шілдедегі № 830 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 шілдедегі № 830 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Аграрлық ғылымды дамытуға және педагогика саласына елеулi үлес қосқан ғалымдарды қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Ғылым саласындағы сыйлықтар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 10 мамырдағы N 685 P000685_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 22, 243-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы және жетiншi абзацтармен толықтырылсын:
"аграрлық ғылым саласындағы үздiк ғылыми зерттеулерi мен жұмыстары үшiн А.И. Бараев атындағы үш сыйлық (бiрiншiсi - 200 айлық есептiк көрсеткiш, екiншiсi - 150 айлық есептiк көрсеткiш, үшiншiсi - 100 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде);
педагогика саласындағы үздiк ғылыми зерттеулерi мен жұмыстары үшiн Ы.Алтынсарин атындағы үш сыйлық (бiрiншiсi - 200 айлық есептiк көрсеткiш, екiншiсi - 150 айлық есептiк көрсеткiш, үшiншiсi - 100 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года № 685
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2001 года № 188. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2011 года № 830
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.07.2011 № 830 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В целях поддержки ученых, внесших существенный вклад в развитие аграрной науки и в области педагогики, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года N 685 P000685_ "О премиях в области науки" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 22, ст. 243) следующие дополнения:
пункт 1 дополнить абзацами шестым и седьмым следующего содержания:
"трех премий имени А.И.Бараева за лучшие научные исследования и работы в области аграрной науки (первая - в размере 200 месячных расчетных показателей, вторая - 150 месячных расчетных показателей, третья - 100 месячных расчетных показателей);
трех премий имени И.Алтынсарина за лучшие научные исследования и
работы в области педагогики (первая - в размере 200 месячных расчетных
показателей, вторая - 150 месячных расчетных показателей, третья - 100
месячных расчетных показателей)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Сельдемирова И.Г.)