Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1959 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 ақпан 202
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министр Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1959 P001959_ қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министр
Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлуде "Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Қ.К. Тоқаев" бөлімінде "Мемлекеттік материалдық резервтер
жөніндегі агенттіктің" деген сөздерден кейін ", Қаржы полициясы
агенттігінің" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1959
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 202
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1959 P001959_ "О распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" следующее дополнение:
в Распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением, раздел "Премьер-Министр Республики Казахстан Токаев К.К." после слов "Агентства по государственным
материальным резервам" дополнить словами ", Агентства финансовой полиции".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)