Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1242 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 8 ақпан N 207
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Васильков" алтын кен орнын дамыту мәселелері туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1242
P001242_
қаулысына
мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "Израильдің "Ливайв групп" деген сөздер "Нидерландының
"Флудгейт Холдинг Б.В." деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1242
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2001 года N 207
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1242 P001242_ "О вопросах развития золоторудного месторождения "Васильковское" следующее изменение:
в пункте 1 слова "Ливайв групп", Израиль" заменить словами "Флудгейт
Холдинг Б.В.", Нидерланды".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)