Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азия экономикасы үшін Арнайы бағдарламасы шеңберiнде Аймақтық консультативтiк комитеттiң бiрiншi сессиясын әзiрлеу және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 8 ақпан N 211
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азия экономикасы үшiн Арнайы бағдарламасы (бұдан әрi - СПЕКА) шеңберiнде Аймақтық консультативтiк комитеттiң бiрiншi сессиясын (бұдан әрi - бiрiншi сессия) 2001 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен әзiрлеудi және 2001 жылғы 8 ақпанда Алматы қаласында өткiзiлуiн қамтамасыз етсiн.
2. Мынадай ұйымдық iс-шаралар жүзеге асырылсын:
1) Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы (келiсiм бойынша) бiрiншi сессия делегацияларының мүшелерiн қабылдау, орналастыру және олар үшiн естелiк кәдесыйлар әзiрлеу жөнiнде қажеттi iс-шаралар жүргiзсiн, сондай-ақ СПЕКА бiрiншi сессиясына қатысушы мемлекеттер делегацияларының басшылары құрметiне Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң атынан ресми қабылдау өткiзiлуiн қамтамасыз етсiн;
2) Алматы қаласының әкiмi және Қазақстан Республикасы Президентiнің
Iс Басқармасы (келiсiм бойынша) бiрiншi сессия делегацияларына Алматы
қаласы әуежайының VIР-залы арқылы қызмет көрсетiлуiн және мәжілiс
залдарының безендiрілуiн, баспасөз мәслихатын қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары Даниал Кенжетайұлы Ахметовке
жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О подготовке и проведении первой сессии Регионального консультативного комитета в рамках Специальной программы Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2001 года N 211
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить подготовку и проведение первой сессии Регионального консультативного комитета (далее - первая сессия) в рамках Специальной программы Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии (далее - СПЕКА) 8 февраля 2001 года в городе Алматы за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
2. Осуществить следующие организационные мероприятия:
1) Министерству иностранных дел Республики Казахстан, Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) провести необходимые мероприятия по приему, размещению членов делегаций первой сессии и подготовке для них памятных сувениров, а также обеспечить проведение официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан в честь глав делегаций государств-участников первой сессии СПЕКА;
2) акиму города Алматы и Управлению Делами Президента Республики
Казахстан (по согласованию) обеспечить обслуживание делегаций первой
сессии через VIР-зал аэропорта города Алматы и оформление залов заседания,
пресс-конференции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Даниала
Кенжетаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)