Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 ақпан N 265
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметінің резервiнен Алматы облысының әкiмiне 200 000 000 (екi жүз миллион) теңге, оның iшінде Талдықорған мен Қапшағай қалаларында 2000/2001 жылдарғы жылыту маусымын аяқтау үшін сұйық және қатты отынды сатып алуға - 150 000 000 (жүз елу миллион) теңге және Алматы облысында су тасқынына қарсы шұғыл жұмыстарды жүргiзуге 50 000 000
(елу миллион) теңге бөлiнсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2001 года N 265
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Алматинской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 200000000 (двести миллионов) тенге, из них на приобретение жидкого и твердого топлива для завершения отопительного сезона 2000/2001 годов в городах Талдыкорган и Капчагай - 150000000 (сто пятьдесят миллионов) тенге и на проведение экстренных противопаводковых работ в Алматинской области - 50000000 (пятьдесят
миллионов) тенге.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)