Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің мемлекеттік өртке қарсы қызметі мен прокуратура органдарының қызметкерлері лауазымдарының санаттар бойынша тізілімдерін бекіту туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 22 ақпан N 271
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының
әскери қызметшілері, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің мемлекеттік өртке қарсы қызметі
мен прокуратура органдарының қызметкерлері лауазымдарының санаттар бойынша
тізілімдерін бекіту туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы
Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері, құқық қорғау
органдары, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі
агенттігінің мемлекеттің өртке қарсы қызметі мен прокуратура
органдарының қызметкерлері лауазымдарының санаттар бойынша
тізілімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге байланысты қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің мемлекеттік өртке қарсы қызметі мен прокуратура органдарының қызметкерлері лауазымдарының санаттар бойынша тізілімдері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар өздерінің құрылымдары мен штат кестелерін осы
Жарлыққа сәйкес келтіру жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Мемлекеттік органдарға Санаттар бойынша тізілімдерде көрсетілген
лауазымдар атауларына олардың қызметінің ерекшелігі, білдіретін арнайы
қосымша атаулар қолдану құқығы берілсін.
4. Осы Жарлық 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении Реестров должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры Республики Казахстан по категориям"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2001 года N 271
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении Реестров должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры Республики Казахстан по категориям".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
Об утверждении Реестров должностей военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов, государственной противопожарной
службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям и органов прокуратуры Республики Казахстан
по категориям
В связи с введением новой системы оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета, постановляю:
1. Утвердить Реестры должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры Республики Казахстан по категориям согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 и 24.
2. Государственным органам принять меры по приведению своих структур
и штатных расписаний в соответствие с настоящим Указом.
3. Предоставить право государственным органам к наименованиям
должностей, указанным в Реестрах по категориям, применять специальные
дополнительные наименования, характеризующие специфику их деятельности.
4. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2001 года
Президент
Республики Казахстан
Астана, "__" ______ 2001 г.
N ____________
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)