Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының "Қазақстан" спорт сарайы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 ақпан N 295
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күші бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақстан" спорт сарайы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының оны Кәсіпорынды мемлекеттік басқару органы, сондай-ақ оған қатысты мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функцияларын жүзеге асырушы орган (бұдан әрі - уәкілетті орган) етіп белгілеу туралы ұсынысына келісім берілсін.
3. Кәсіпорын қызметінің негізгі саласы спорт ғимараттарын, спорт жабдықтарын басқаруға және пайдалануға байланысты қызметті жүзеге асыру болып белгіленсін.
4. Уәкілетті орган заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Кәсіпорынның жарғысын бекітсін және оның әділет органдарында тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании Республиканского государственного предприятия "Дворец спорта "Казакстан" Управления Делами Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 295
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона от 19 июня 1995 года N 2335 Z952335_ "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Республиканское государственное предприятие "Дворец спорта "Казакстан" Управления Делами Президента Республики Казахстан на праве хозяйственного ведения (далее - Предприятие).
2. Согласиться с предложением Управления Делами Президента Республики Казахстан об определении его органом государственного управления Предприятием, а также органом, осуществляющим по отношению к нему функции субъекта права государственной собственности (далее - уполномоченный орган).
3. Основной сферой деятельности Предприятия определить осуществление деятельности, связанной с управлением и эксплуатацией спортивных сооружений, спортивного оборудования.
4. Уполномоченному органу в установленном законодательством порядке:
1) утвердить устав Предприятия и обеспечить его регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан