Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 8 қаңтардағы N 15 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 наурыз N 319
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шаңырақ-10" бірінші Халықаралық сауда жәрмеңкесін өткізу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 8 қаңтардағы N 15
P010015_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Сауда-өнеркәсіптік
палатасы" деген сөздер алып тасталсын;
2) көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Молдағалиева Мәрия   - Қазақстан Республикасының
Тәшкенбайқызы           Сауда-өнеркәсіп палатасы
"Қазэкспо" фирмасының
президенті (келісім бойынша)"
деген жолдағы "Қазақстан Республикасының Сауда-өнеркәсіп палатасы" деген
сөздер алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 2001 года N 15
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2001 года N 319
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8
января 2001 года N 15
P010015_
"О проведении первой Международной торговой
ярмарки "Шанырак-10" следующие изменения:
1) в пункте 1 слова "Торгово-промышленной палаты Республики
Казахстан" исключить;
2) в приложении к указанному постановлению в строке
Молдагалиева                - президент фирмы "Казэкспо" Торгово-
Мария Ташкенбаевна              промышленной палаты Республики Казахстан
(по согласованию)
Слова "Торгово-промышленной палаты Республики Казахстан" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)